Megyei és Országos Evangélikus Hittanverseny

Győzelem!!! A Kelet-Békési Egyházmegye hittan-versenyét, amelyet az Országos Ifjúsági Iroda írt ki, március 26-n került megrendezésre a jaminai, pesterzsébeti gyülekezetben. Két korcsoportban történt a megmérettetés: 1-4 és 5-8 osztály. Gyülekezetünket egy alsós és két felsős csoport képviselte. Az alsósok negyedikek, a két felsős csoportunk elsőségét csak két pont döntötte el. A győztesek/73 pont/: Liska Áron, Falaty Balázs, Bojczán Endre és Jakab Ádám. A második helyezet/71 pont/t: Ács Anett, Patkás Renáta, Harsányi Kitti és Gajdács Vilmos. A jövő reménységének csapata: Martincsek Levente, Bajó Brandon és Gahler Andreas. Fényképek a galériában tekinthetőek meg.

Csapatunk az országos hittanversenyen Piliscsabán az 5. helyezést érte el az egyház nagy örömére. 5-8. korosztályunk csapatának résztvevői: Liska Áron, Falaty Balázs, Bojczán Endre, Jakab Ádám. Felkészítő lelkészük: Jakab Béla.

csapatemléklap 1.